سایر محصولات

کنترل حرکت

- درایو موتور DC

سروو درایوهای سری DSD و DSD Eco شرکت راژان پرتو پارس، محصولی برای کنترل هوشمند موتورهای DC در توان های پایین (کمتر از 1 کیلو وات) می باشد.


این محصول در حال حاضر در حال تولید صنعتی می باشد.

- درایو موتور AC (اینورتر)

شرکت راژان پرتو پارس با درک اهمیت بحث درایو موتورهای AC و پس از کسب تجارب فراوان در حوزه درایو و الگوریتم های کنترل، در ادامه مسیر توسعه تکنولوژی ها و محصولات خود در این حوزه، اقدام به طراحی و تولید درایو موتور AC از نوع مغناطیس دائم (PM) در توان های پایین (کمتر از 1 کیلو وات) نموده است.

سایر پروژه ها

- انکودر مغناطیسی

شرکت راژان پرتو پارس با توجه به تولید درایوهای حلقه بسته موتورهای الکتریکی، به عنوان مکمل این محصولات، اقدام به طراحی و تولید انکودر نموده است.
انکودرهای تولیدی با یک نوآوری فناورانه، از نوع الکترومغناطیسی طراحی شده اند.

lc

- پردۀ نوری

پردۀ نوری، وسیله ای اپتو-الکترونیکی است که برای ایمنی افرادی که در نزدیکی ماشین آلات در حال حرکت و دارای پتانسیل آسیب رسانی، مانند دستگاه پرس، قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.
در این موارد، پردۀ نوری می تواند به عنوان جایگزین موانع مکانیکی و دیگر انواع حفاظت های سنتی مورد استفاده قرار گیرد. پردۀ نوری با کاهش نیاز به موانع فیزیکی، قابلیت عملکرد، بهره وری و امکان تعمیر و نگهداری تجهیزات صنعتی را ارتقاء می دهد.

lc

- سیستم ثبت و انتقال سیگنال های پزشکی به صورت بی سیم

این سیستم، رصد نرخ تنفس و ضربان قلب بيماران را به صورت بي سيم ميسر مي سازد. بدين منظور از سيگنال حجم نگار نوري (Photoplethysmogram: PPG) نوک انگشتي استفاده شده است. نوآوری اصلی این دستگاه، استفاده از سیگنال PPG به همراه پردازش دیجیتال سیگنال به جای استفاده از سیگنال (Electrocardiogram: ECG) است. این نوآوری منجر به ساده سازی نصب و استفادۀ سیستم رصد نرخ تنفس و ضربان قلب می گردد؛ همچنین حساسیت اندازه گیری به حرکت بیمار را کاهش می دهد.
سيگنال PPG با استفاده از پروب متصل به انگشت بيمار ثبت گرديده و پس از عبور از بخش پردازشگر توسط فرستنده به صورت بي سيم به بخش گيرنده ارسال مي شود. در مجموع 16 واحد فرستنده در آن واحد مي توانند داده هاي خود را ازطريق يک گيرندۀ مشترک به رايانۀ مرکزي ارسال نمايند. رايانۀ مرکزي، نرخ هاي ضربان قلب وتنفس هر بيمار را استخراج و بر روي صفحۀ نمايش، نشان مي دهد.

ppg2

خدمات مهندسی

شرکت راژان پرتو پارس با اتکا به مولفه های تیم طراحی دانش ‏محور و خلاق و با پشتوانه آموخته های برآمده از تجارب خود در طراحی سیستم های مختلف در حوزه های صنعتی و تحقیقاتی، آماده و علاقمند به همکاری با شرکت های صنعتی و مؤسسات تحقیقاتی می باشد.

- مهارت ها و توانمندی ها

• طراحی سیستماتیک مبتنی بر متدولوژی طراحی Platform-based جهت کاهش زمان طراحی و افزایش کیفیت سیستم نهایی
• طراحی سیستم های پر سرعت مبتنی بر پردازنده های چند هسته‏ای 32 بیتی و پردازنده های سیگنال DSP
• تسلط بر پورت کردن سیستم عامل های بلادرنگ و ارائۀ BSP
• طراحی سیستم های سروو درایو با دقت بالا و پیاده سازی و سنجش عملکرد الگوریتم های کنترل حرکت
• خدمات طراحی PCB مدار چاپی برای مدارهای دیجیتال
• توانمندی در طراحی مدارهای الکترونیک قدرت در توان های پایین و میانی
bsp

- پروژه های انجام شده

• طراحی سخت افزار سیستم کنترل سروو موتور DC برای آزمایشگاه سیستم های دینامیکی و کنترلی، دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر
• طراحی دستگاه بازرسی عیوب فلزی مخازن نفتی به روش نشت میدان مغناطیسی
Magnetic Flow Leakage (MFL)، با همکاری دانشکدۀ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران
• ساخت نمونۀ نیمه‏ صنعتی دستگاه بازرسی عیوب فلزی مخازن نفتی به روش MFL

كليه اطلاعات، مشخصات و تجهيزات ذكر يا نمايش داده شده در اين پايگاه اينترنتي در خصوص محصولات، ممكن است بدون اطلاع قبلي توسط سازنده تغيير يابد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص محصولات و شرايط فروش، لطفاً با بخش بازاریابی و فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.