درباره ما

معرفی شرکت

شرکت راژان پرتو پارس به‏ وسیلۀ تعدادی از دانش‏ آموختگان دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف در سال 1388 تأسیس و به‏ عنوان شرکتی دانش بنیان، در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مستقر گردید. این شرکت در حوزۀ طراحی سیستم‏ های الکترونیکی برای کاربردهای خاص که در اصطلاح "سیستم ‏های نهفته (Embedded Systems )" نامیده می ‏شوند، فعالیت می ‏کند. این حوزه از ماهیتی میان رشته ‏ای برخوردار بوده و مرکب از تخصص‏ های الکترونیک، کنترل، مخابرات، نرم ‏افزار، سخت ‏افزار و مهندسی سیستم می ‏باشد.

همچنین شرکت راژان پرتو پارس براساس ارزیابی های صورت گرفته به وسیله "کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا" وابسته به "معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری"، در تاریخ 1393/09/15 موفق به دریافت عنوان دانش بنیان نوپا گردید.

ارزش ها


- پیشگامی و ممتاز بودن

در راژان پرتو پارس به بهترین شدن در حوزۀ فعالیت خود می اندیشیم. اگر کاری را می ‏پذیریم باید آن را به بهترین نحو ممکن به پایان ببریم. حس برتری و پیشگامی، روح جاری و حاکم بر فرهنگ ماست و اعتقاد داریم این تعالی و ممتاز بودن در همۀ امور شرکت از محصولات تا فرآیندها تا نیروی انسانی، باید مشهود باشد. در نوردیدن بلندترین قله ‏ها و دستیابی به دشوارترین اهداف را در حیطۀ توانایی ‏های خود می ‏دانیم. ما برای پیشرفت و تعالی مرزی قائل نیستیم.


- تعهد

راژان پرتو پارس در قبال کارکنان شرکت، که ارزشمندترین دارایی آن می ‏باشند، خود را متعهد می ‏داند تا شرایط رشد فردی و حرفه‏ ای آنان را فراهم آورد. متقابلاً کارکنان در قبال رشد، توسعه و تعالی شرکت احساس مسئولیت می‏ کنند. ما خود را در قبال حرفی که می ‏زنیم و وعده ‏ای که می ‏دهیم، متعهد می ‏دانیم. ما خود را در قبال کارکنان، مشتریان، همکاران و جامعه و در نهایت رشد و پیشرفت کشور، مسئول و پاسخگو می ‏دانیم.


- پایبندی به اصول اخلاق حرفه ‏ای

معتقدیم یکی از مهمترین ارکان پیشرفت و تعالی، حاکمیت اخلاق است. از اینرو بالاترین استانداردهای اخلاق حرفه ای را برای خود لازم الاجرا میدانیم. ما خود را در هر شرایطی پایبند به رعایت صداقت و درستی، امانتداری و حفظ اطلاعات خصوصی مشتریان، اهتمام به رقابت سالم و سازنده و احترام عمیق به حقوق تمامی ذینفعان، میدانیم.


- نوآوری دانش‏ محور

باور داریم امروزه موتور اصلی پیشرفت و خلق ارزش، نه صرفاً مبتنی بر دانش و فناوری، که مبتنی بر ارائۀ راه ‏حل ‏های بدیع و محصولات نو بر بستر دانش و فناوری، می‏ باشد. در راژان پرتو پارس، جستجوی راه‏ حل ‏های نوآورانه و در عین حال دانش ‏محور، همواره مورد تشویق و استقبال است و ما خلاقیت و تحقق عملی آنرا تا رسیدن به نوآوری، یکی از ارزش‏ های محوری خود می ‏دانیم.


همکاران و مشتریان


آ

همکار/ مشتری

زمینۀ همکاری

 

آزمایشگاه آنتن دانشگاه تهران

آزمایشگاه آنتن دانشگاه تهران، به عنوان یکی از مشتریان شرکت راژان پرتو پارس، با "مجموعه آزمایشگاهی آنتن" تجهیز گردیده است.
علاوه بر این، شرکت راژان پرتو پارس در تعدادی از پروژه های تحقیقاتی با این آزمایشگاه همکاری داشته است.

ut

دانشگاه صنعتی کرمانشاه

آزمایشگاه آنتن دانشگاه صنعتی کرمانشاه، به عنوان یکی از مشتریان شرکت راژان پرتو پارس، با "مجموعه آزمایشگاهی آنتن" تجهیز گردیده است.

ut

سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح

آزمایشگاه آنتن مرکز علمی-کاربردی سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح، به عنوان یکی از مشتریان شرکت راژان پرتو پارس، با "مجموعه آزمایشگاهی آنتن" تجهیز گردیده است.

ut

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

شرکت راژان پرتو پارس به عنوان یک شرکت دانش بنیان، در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ثبت شده و فعالیت می نماید.
همچنین این شرکت عضو: (1) کنسرسیوم های مخابرات و فناوری اطلاعات؛ و (2) متخصصین کلینیک صنعت و معدن، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران می باشد.

Park

شرکت سیماتکسان

شرکت سیماتکسان، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آسانسور است.
شرکت راژان پرتو پارس در حال حاضر به عنوان تأمین کنندۀ سیستم های کنترل موتور DC با این شرکت همکاری می کند. همچنین چشم اندازهای جدیدی برای گسترش همکاری دو شرکت در حال تعریف است.

sts

شرکت توسعۀ فناوری پترو پژوه پارس رایزن

شرکت توسعۀ فناوری پترو پژوه پارس رایزن در حوزه های طراحی، مهندسی، تأمین و اجرای پروژه های صنعتی و عمومی فعال است. همچنین این شرکت نمایندگی رسمی شرکت AVL اتریش در ایران و خاورمیانه را برعهده دارد.
شرکت راژان پرتو پارس در زمینۀ طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز با این شرکت همکاری می کند.

tuvpr

شرکت فوران

شرکت فضاهای آبی فوران، یکی از بهترین تولیدکنندگان فضاهای آبی مدرن در ایران است.
شرکت راژان پرتو پارس در زمینۀ طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز این شرکت از جمله درایورهای موتور و سخت افزارهای پردازشی و کنترلی با این شرکت همکاری می کند.

favaran

حضور در نمایشگاه ها و جشنواره ها


- شرکت در بیست و سومین کنفرانس مهندسی برق ایران، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، اردیبهشت 1394

- شرکت در سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، تهران، اردیبهشت 1394

- شرکت در بیست و دومین کنفرانس مهندسی برق ایران، دانشگاه شهید بهشتی، تهران، اردیبهشت و خرداد 1393

- شرکت در دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، تهران، اردیبهشت 1393

- شرکت در نمایشگاه بیستمین کنفرانس مهندسی برق ایران، تهران، 1391

- شرکت در دومین نمایشگاه هفتۀ پژوهش، دانشگاه تهران، آذر 1389

عضویت ها


- عضو کنسرسیوم های مخابرات و فناوری اطلاعات پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
- عضو متخصصین کلینیک صنعت و معدن پارک علم و فناوری دانشگاه تهران